Reference

Jak se účastníkům naše školení líbí a doporučili by je dále?

Graf spokojenosti
Graf spokojenosti
Graf spokojenosti

 

"Přestože se zajímám už několik let o zdravý životní styl včetně principů zdravé stravy, tak pro mne byl seminář přínosem i překvapením. Přínosem proto, že jsem se i já dozvěděla pár nových informací, se kterými (se přiznám) jsem příliš nepočítala. Nemám na mysli informace o výběru zdravých pokrmů, sledování složení potravin, důležitosti pohybu apod. Mám na mysli spíše informace o tom, jak naše tělo s přijatou energií zachází, a jak ji zpracovává. Pro mě pochopení principů zdravého stravování, pro jiné jistě pochopení důležitosti zdravého stravování pro tělo a tedy i motiv pro takový začátek.

Překvapením proto, že to nebyl seminář, na který jsme většinou zvyklý, tedy monolog jedné osoby. Byla to vzájemná diskuse, vzájemné sdělování si zkušeností, informací apod. Překvapením, a skutečně milým, byla také ochutnávka zdravé snídaně. I když pro mne běžná snídaně, pro mnohé posluchače jistě jedno z prvních seznámení s lehkou, zdravou a přitom vydatnou stravou. Informace o tom, že její příprava je snadná, rychlá, zdravá a dokonce i finančně nenáročná, často nemusí být motivem pro takovou snídani i doma. Ovšem pokud má člověk možnost navíc ochutnat a přesvědčit se o tom, že taková snídaně je také ještě velmi chutná, tak to pro mnoho lidí začátek zdravého životního stylu může znamenat. Seminář byl zážitkem, který mohu jen doporučit."

Snad Vám moje řádky pomohou. Já byla opravdu velice spokojená, a proto Vám ráda krátkou recenzi posílám.

Mgr. Iva Koudelková, Odborný referent MMB

"Nedávno jsem absolvovala Vaše školení Zdraví do firem, které se mi moc líbilo a do dnešního dne je mi přínosem. Měla jsem např. problémy s nadýmáním z některých jídel po ránu, ale pokud potraviny správně poskládám a připravím, tak jste doporučovali na školení, je vše v pořádku. A já se cítím skvěle. Dokonce se mi podařilo 1 kg zhubnout a to si držím.

Také jsem na školení vyhrála cvičení s Vaším poradcem, které jsem taktéž absolvovala, a dokonce jsem si ještě zakoupila další hodiny. Teď vím, že jsem předtím dělala některé cviky špatně a proto mě také bolela záda a někdy i kolena.

A co mě velmi mile překvapilo, bylo povídání o chůzi, které se také denně věnuji s našimi pejsky. Sice to není tak intenzivní chůze jako s holemi, ale prospívá mi.

Celé školení pro mě bylo opravdu skvělým přínosem a z některých rad čerpám neustále. Doporučuji všem!"

Vlasta K.

"Školení mě velmi zaujalo. Dostali jsme spoustu informací nejen o zdravé výživě, ale také o zdravém životním stylu. Dostali jsme návod jak se procvičit a protáhnout při našem sedavém zaměstnání, jaká by měla být skladba naší celodenní stravy, které jsou vhodné potraviny a které méně, apod.

Překvapením bylo, že nás přímo na školení měřili na přístroji InBody a hned jsme zjistili, jak na tom opravdu jsme. Bylo to opravdu motivující.

Mne školení zaujalo natolik, že jsem po školení kontaktovala paní Terezu Kukol, aby mi sestavila jídelníček na míru a já docházím na pravidelné konzultace s měřením."

Simona Panáčková

"Firma Welko nás v rámci školení navštívila v zaměstnání. Dozvěděla jsem se spousty zajímavých informací, které mě motivovaly, jak ke správné stravě, tak i pohybu a přístupu ke svému tělu. Určitě bych doporučila."

Lucie G., Odborný referent MMB