Nabízíme

Projekt Zdraví v práci vznikl v Institutu zdravého života Welko a jeho cílem je osvěta v oblasti zdravého životního stylu, jako primární prevence proti civilizačním onemocněním. Dalším významným cílem projektu je vytvořit zdravé pracovní prostředí zaměstnanců a podpořit je tak ve výkonnosti a radosti z práce, včetně utužení kolegiálních vztahů na pracovišti.

Zvláštní zřetel klademe na zaměstnance se sedavým zaměstnáním, neboť právě zde dochází k nejčastějším problémům civilizačních chorob, ať už fyzickým (bolesti zad, vysoký krevní tlak, problémy s krční páteří, migrény..), tak už i psychickým, stresu, vyčerpání a dnes tak často skloňovanému syndromu vyhoření.

Je prokázáno, že zdravým životním stylem můžeme těmto nemocem předejít a naším cílem je Vám ukázat správnou cestu jak na to. 

Ukážeme Vám, že prevenci vlastního zdraví má každý ve svých rukou 24 hodin denně a že tato prevence je nejenom nejúčinnější, ale i nejlevnější. Ukážeme Vám jak

  • se správně stravovat
  • správně sedět či stát a následně toto sezní, či stání kompenzovat
  • se účinně hýbat 
  • jak bojovat se stresem a předcházet mu

Uvedenou tématiku Vám přiblíží zkušení výživoví poradci a poradkyně, fyzioterapeuti a trenéři různých pohybových aktivit a také odborníci na problematiku stresu.

A kde jinde myšlenku realizovat, než tam, kde většina z nás tráví více než polovinu svého života? Právě v práci je důležité, abychom respektovali základní životní principy a tím se udržovali v ideálním zdraví, rovnováze a tak i pracovní výkonnosti. Protože pokud nás práce bude bavit a budeme zdraví, pak budeme spokojení nejen my, ale i náš zaměstnavatel a celá firma, úřad, škola či bezpečnostní složka. 

Jak to chceme udělat?

Ukážeme Vám možné cesty a je už na Vás, zda Vám dávají smysl, či nikoli.

Celý program je veden zábavnou formou, kromě základní teorie dostanou účastníci i praktické tipy a konkrétní doporučení. A to jak v oblasti stravy, zdravého sezení, návodu, jak pracovat se stresem, tak i jak se správně hýbat.

Dále se můžete těšit na ochutnávku zdravých snídaní, ukázky správného sezení, protahovací cviky, cviky pro zvýšení výkonnosti, uvolňovací cviky a práci s dechem jako prevenci či již práci se stresem. Dozvíte se, i jak si jednoduše složit svůj jídelníček tak, abyste byli stále fit, jak zhubnout a přitom nehladovět - vše navíc shrnuto do tištěné brožurky, kterou si každý účastník odnese domů a bude ji mít kdykoli k dispozici.

Toto všechno doplňuje motivační měření na špičkovém bioimpedančním přístroji InBody, jehož podrobné výsledky obdrží každý účastník programu. Po měsíci každého zájemce znovu přeměříme a porovnáme výsledky.

Chybí Vám v našem programu ještě něco?

Pak nám neváhejte napsat či zavolat, rádi Vám ušijeme program na míru :-)

!!! UPOZORNĚNÍ !!!

podezřele podobný projekt s názvem

fit v práci

je plagiát !